+905326745495
bilgi@tezdoktoru.com

Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tez Yazım Kılavuzu

Tez Düzenleme ve Akademik Danışmanlık Merkezi

Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne Bağlı Öğrencilerin, Ana bilim dallarında hazırlanan dönem projesi, seminer, tez ve tez önerilerinin yazım sırasında belirli bir standarttı oluşturmayı amaçlamak amacıyla Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından hazırlanmış bu kurallara, bütün öğrencilerin uymaları gerekmektedir.

Bu kılavuzda yer alan kurallar genel kaynakça düzeni, sayfa yapısı, içindekiler ve tablolar listesi gibi vb. konuları açıklamaktadır. Unutmayınız! Bu kılavuzda yer alan bütün kurallara göre tezinizi yazmalı ve düzenlemeniz gerekmektedir. Çünkü, tezinizi veya projenizi yapmakla bu iş bitmiyor. Birde bunun genel biçim ve yazım kuralları vardır. Bu yüzden, Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünün hazırlamış olduğu bu kurallara, bu enstitünün ana bilim dallarında tez yazan ve yazım aşamasında olan bütün öğrencilerin uyması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Bu kurallara uymayan öğrencilerin tezleri geçersiz sayılacak ve bir dönem daha okulu uzatmalarına neden olacaktır.

Tez yazım kuralları ve tez yazım kılavuzundan detaylı faydalanabilmek istiyorsanız eğer, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tez Yazım Kılavuzu

Tez Düzenleme vb. işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button