+905326745495
bilgi@tezdoktoru.com

Nasıl Çalışıyoruz ?

Tez Düzenleme ve Akademik Danışmanlık Merkezi

Öncelikle belirtmeliyim ki, hiçbir öğrenciden ve hiçbir hocamızın işlemi bitmeden, hiçbir şekilde ön bir ödeme talep etmiyoruz ve işlem bitiminde fatura kesme garantisi veriyoruz. Yapmış olduğumuz, tüm işlemlere fatura kesiyor ve devletimize vergimizi ödüyoruz.

Tez Düzenleme hizmeti kapsamında; Kapak sayfaları, İçindekiler, Tablo Listesi, Şekiller Listesi, Kısaltmalar Listesi, Sayfa Numaraları, Sayfa kenar boşlukları vb. düzenlemeleri, Tez Yazım kılavuzunuzda yer alan kurallara göre, tez düzenlemenizi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz düzenleme işlemlerinde, ödemeyi en son almaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işlere fatura kesmekteyiz ve hiçbir öğrencinin işini bitirmeden, hiçbir şekilde ön ödeme talep etmemekteyiz. 

Tez Düzenleme sürecimiz şu şekilde başlamaktadır; Öncelikle tezinizi ve tez yazım kılavuzunuzu bize gönderiyorsunuz. Ardından biz sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz doğrultusunda, tezinizin düzenleme işlemine başlıyoruz. Tez Düzenleme işlemi başladıktan sonra, teslim süremiz 1 gündür ve tezinizi tez yazım kılavuzunuzda yer alan kurallara göre, düzenlemesi bittikten sonra teslim etmekteyiz. Bu süre zarfında, hiçbir ön ödeme ve kapora almıyoruz. Tez düzenleme işlemi bittikten sonra, size sunulan fiyat teklifini ödemesi gerçekleştirildikten sonra, önce faturanızı tarafınıza iletiyoruz, daha sonra, tezinizi  PDF ve Word formatında size teslim ediyoruz. Tezinizi size teslim ettikten sonra, Enstitünüz eğer tezinizde belli başlı hatalar bulursa, bunların düzenleme işlemini de hiçbir ücret almadan yapıyoruz.

Tez düzenleme hizmeti dışında, SPSS veri analizi, İntihal(Benzerlik) Raporu alma, İntihal(Benzerlik) oranı düşürme vb. hizmetleri’de veriyoruz. Yine bu hizmetleri gerçekleştirirken, sizlerden hiçbir ön ödeme talep etmiyoruz ve çalışmanızı size teslim ederken, faturanızı keserek teslim ediyoruz.

54 cevap

 1. tezdoktoru.com dedi ki:

  Tabiki efendim. Tez döneminizde bize ulaşın. Sizlere tez düzenleme,tez yazımı,intihal oranı düşürme vb. İşlemlerde size yardımcı olabiliriz.

 2. Erkan dedi ki:

  Sizi arayacağım

 3. tezdoktoru.com dedi ki:

  Tabi hocam. Dönem başlamadan, tez konunuzun belirlenmesi hakkında da yardımcı oluruz.

 4. Pınar dedi ki:

  Son derece güvenilir ve işin ehli bir site,,para almadan tez yazıp her türlü soru ve sorununuza çözüm buluyor, kesinlikle guvenebileceginiz bir ekip arkadasi diyebilirim. kısa zamanda nokta atışı yaparsınız.

 5. Hasan dedi ki:

  sayenizde tezi bitirdim.Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.

 6. Gözde dedi ki:

  Sürekli iletişim halinde olup bıkmadan usanmadan tezimi düzenleme sürecinde yardım etti . Word konusunda ve kılavuz takibinde yönlendirme konusunda çok iyi . Memnun kaldım

 7. Saniye dedi ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar işlerinde çok başarılılar.ihtiyaci olan diğer arkadaşlar düşünmeden yardım alabilirler

 8. Cansu dedi ki:

  Intihalsiz tez yazdırmak isteyen dogru yerdesiniz

 9. Büşra dedi ki:

  Tez doktoru tezimin düzenlenmesinde hem düzgün hem de hızlı bir şekilde yardımcı oldu. Hatta danışmanımla yaptığımız değişikliklerden sonra yapacağım değişiklikleri tekrar düzenledi. Hatta Tez doktoru askerde olduğu süreçte dahi, tezimin düzenlenmesinde desteklerini esirgemedi. Verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum, tez aşamasındaki arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Güvenilir olması en belirgin özelliği… Başarılar diliyorum.

 10. Eda dedi ki:

  Hem çok özverili hemde donanımlı birisiniz. Sunduğunuz tüm hizmetlerden çok memnunum. Teşekkür ederim

 11. Neslihan Uzel dedi ki:

  Güvenilir bir site, tezinizi emin ellere teslim etmiş gibi olursunuz ve her konuda size yardımcı oluyor.

 12. Bekir dedi ki:

  Çalışma sisteminiz çok etkili ve güzel. İntihal oranı düşürme ve tez düzenleme süreniz nedir.

  • tezdoktoru.com dedi ki:

   İntihal oranı düşürme süremiz 1 gündür. Oran fark etmiyor. Tez düzenleme süremizde gün içindedir. Dosya gönderildikten 3 saat sonra tezinizi teslim alabilirsiniz.

 13. Ertan dedi ki:

  Çalışma sisteminiz güven veriyor. 10 tane yeri aradım. Sizin gibi çalışan yok. Teşekkürler

 14. tezdoktoru.com dedi ki:

  Bekir hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim. Mutlu ettiniz beni saolun.

 15. tezdoktoru.com dedi ki:

  Teşekkür ederim Mahmut bey.

 16. tezdoktoru.com dedi ki:

  Teşekkürler hocam. Düşünceleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

 17. tezdoktoru.com dedi ki:

  Hocam teşekkür ederim yorumlarınız için. Çok sağolun.

 18. tezdoktoru.com dedi ki:

  Pelin hocam çok teşekkür ederim. Böyle olumlu düşünmeniz bizi mutlu etti. Sağolun var olun.

 19. Begüm dedi ki:

  Oldukça ilgilisiniz, tez hazırlama süresince ne zaman arasam size ulaşabildim. Herkese tavsiye ederim.

 20. Gamze dedi ki:

  Çalışma sistemi güven veren bir kişi. Ben tez yazım ve düzenleme sürecimde kendisinden yardım aldım. Pişman olmayacağınız bir ekip arkadaşı. Yardımların için teşekkürler tezdoktoru

 21. Berk dedi ki:

  Harika bir çalışma arkadaşı. Gerek spss konusunda gerek tezimin teorik kısmının yazılmasında ve düzenlenmesinde bana büyük bir desteği oldu. Teşekkür ederim tezdoktoru.

 22. tezdoktoru.com dedi ki:

  Teşekkür ederim elif hocam.

 23. Gözde dedi ki:

  tezdoktoru tezimi düzenledi ve tek seferde kuruldan geçmeme yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

 24. jale dedi ki:

  tezdoktoru tez düzenleme sürecimde bana tüm desteğini verdi. Çok teşekkür ederim tezdoktoru

 25. Beyza dedi ki:

  Tezdoktoru makale düzenleme sürecinde, bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

 26. Eda dedi ki:

  tezdoktoru, tez yazım sürecimde bana tez yazımının nasıl olacağını ve tez yazarken hangi kaynakları kullanmam gerektiği konusunda bana çok yardımcı oldu. Tez danışman hocamın bilmediği konularda bili yardım etti. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir arkadaş. Bana desteklerini esirgemeyen tez doktoruna şükranlarımı sunuyorum.

 27. tezdoktoru.com dedi ki:

  Saolun hocam bu ince düşünceleriniz için

 28. Muhsin dedi ki:

  Tezdoktoru.com gece 02:00’da aramama rağmen, bana geri dönüş sağladı ve tezimin sabaha yetiştirilmesi gerekiyordu. Buna rağmen tezimin düzenlemesini enstitünün beğenmemesine rağmen yetiştirdi ve tezimin enstitüden onay almasını sağladı. Çok teşekkürler tezdoktoru

 29. Ceyda dedi ki:

  Memnun kaldım,ilgilendiklerini düşünüyorum .Keyifli bir yardımlaşmaydı

 30. Semra dedi ki:

  Binlerce yeri aradım önce benden paramı istediler sonra tezimi yazacağını söylediler ancak tezdoktoru hiçbir para almadan tüm işlemlerimi halletti teşekkür ederim tezdoktoru. Sayende mezun oldum.

 31. berk dedi ki:

  Çalışma sisteminiz çok iyi olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button