+905326745495
bilgi@tezdoktoru.com

TEZ DÜZENLEME MERKEZİ

Tez Düzenleme ve Akademik Danışmanlık Merkezi

Tez Düzenleme Demek Sayfa Kenar Boşlukları , Satır Aralıkları , Başlıkların Büyüklük Küçüklüğüyle v.b (Detaylı Tez Düzenleme Yazının Devamında Bahsedilmektedir.) İlgi Düzenlemelere Biz Tez Düzenlemesi ya da Tez Sayfa Düzeni diyoruz. Tez Düzenleme Merkezi Olarak Bugüne Kadar Türkiye Cumhuriyetin de Özel, Devlet, Vakıf Üniversitelerinde Uzman Kadromuzla Birlikte Birçok Düzenlemeler Yaptık. Şimdide Size Merak Edilen Noktayı ve Merak Edilen Husustan Bahsedelim.

Tez Düzenleme Aşaması Sırasında Yaptığımız Çalışmaları Merak Ediyorsunuzdur. Tez Düzenleme Aşamasında Fakülteniz’den ya da Sosyal Bilimler/ Fen Bilimler Enstitüsünde Yayınlanan Tez Yazım Kılavuzunu İnceliyoruz. Kuralları Eksiksiz Bir Şekilde Analiz Ettikten Sonra Tez Düzenleme Aşamasına Geçiyoruz ve Tez Düzenleme Aşamasında İse En Baştan Sona Doğru Tez Düzenlemesine Başlıyoruz. Peki Nedir Bu Sıra?

Bu Sıra Bütün Okullarda Aynıdır. Bu Sıra Şöyledir ve Bizde O Sıraya Göre Düzenleme Yapmaktayız.

Ön Kapak – İç Kapak Sayfa Ayarları, İçindekiler, Şekiller Listesi, Tablolar Listesi, Grafik(Resim Listesi), Sayfa Kenar Boşlukları Ayarları, Başlıkların Büyüklük Küçüklük ve Başlıklar Arasındaki Ayarlar, Sayfa Satır Aralıkları Boşlukları, Abstract , Özet Sayfası Ayarları, Kaynakça Ayarlanması, Tabloların Simetrik Olarak Ayarlanması, Şekillerin Simetrik Olarak Ayarlanması, Kısacası Tez Yazım Kılavuzunuzda Sizden İstenen Herşeyi Eksiksiz Bir Şekilde Kılavuzunuza Göre Tasarlayıp , Bir Düzene Getirip Sizlere Teslim Ediyoruz.

Yüksek Lisans, Doktora Tez Düzenleme , Lisans/Önlisans Tez Düzenleme, Tez Yazımı , Proje Ödevleri İçin Lütfen Bize Ulaşın

Tez Düzenleme Merkezi Olarak Tez Düzenleme İşlemlerinizi Üniversitenizde Yayınlanan Güncel Tez Yazım Kılavuzuna Göre İşlemleriniz Yapılacaktır.

TEZ DÜZENLEME AŞAMALARI NELERDİR?

1.Ön Kapak – İç Kapak Ayarlanması

2.Beyan, Önsöz Kısmının Ayarlanması

3.İngilizce Özet, Türkçe Özet Sayfasının Ayarlanması

4.Ana Ve Alt Başlıkların Büyüklük Küçüklük Durumlarının Ayarlanması

5.Ana Başlık Ve Alt Başlıkların Arasındaki Aralıkların Ayarlanması

6.Sayfa Aralıklarının Ayarlanması

7.Sayfa Numaralarının Verilmesi

8.Sayfa Düzenin Ayarlanması (Sağdan 3cm, Soldan 4 Cm Gibi)

9.Kaynakça Sayfa Düzenin Ayarlanması

10.Bütün Bu Çalışmalar Bittikten Sonra İçindekiler , Tablolar Listesi, Şekiller Listesi, Grafik Listeleri Oluşturulur.

11.Tez Düzenleme Hakkında Uzman Destek Almak İstiyorsanız Lütfen İletişim Kısmından Bize Ulaşın Ya Da Sitemizin Sağ Alt Kenarında Bulunan Mesaj Kutusundan Bize Mesajınızı Gönderin.

Yüksek Lisans, Doktora Tez Düzenleme , Lisans/Önlisans Tez Düzenleme, Proje Ödevleri İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button