+905326745495
bilgi@tezdoktoru.com

TEZ SAYFA DÜZENİ AYARLAMA

Tez Düzenleme ve Akademik Danışmanlık Merkezi

Sevgili Öğrenciler Tez Sayfa Düzeni Hakkında Bazı Önemli Noktalardan Sizlere Bahsedeceğim. Tez Sayfa Düzeni Herkesin Zorlandığı Bir Konudur. Bu Konunun Zorluğu Da Biraz Bizden Biraz Da Bağlı Olduğumuz Enstitülerden ve Fakültelerimizin Yayınladığı Zor Tez Yazım Kılavuzlarından Kaynaklanmaktadır. Tez Sayfa Düzeni Ayarlamadan Önce Yapılması Gereken Bazı Önemli Noktalar Vardır. Ben Sizlere Bu Noktaları Maddeler Hallinde Bahsedeceğim.

Yüksek Lisans, Doktora Tez Düzenleme ,Tez Yazımı , Proje Ödevleri İçin Lütfen Bize Ulaşın

  • Öncelikle Yazdığımız Tez Hangi Enstitüye ya da Fakülteye Bağlıysa Öncelikle Tez Yazım Kılavuzunu İndirelim.
  • Daha Sonra Tez Yazım Kılavuzunun İçinde Yer Alan Önemli Noktaları Boş Bir Kağıda Not Edelim. Örneğin; ( Sayfa Kenarları Sağdan 3 Soldan 4 Cm ya da Ana Başlıklar 14 Punto Küçük Başlıklar 12 Punto v.b.) Bu Notlar Siz Tez Düzenlerken Kopya Çekmenize Yardımcı Olacak ve Rahat Düzenleyeceksiniz.
  • Tezimizin Sayfa Düzenini Ayarlarken Baştan Sırasıyla Gitmenizde Fayda Var. Çünkü Baştan Düzene Uyup Giderseniz Daha Sonradan Sayfalarda Kaymalarla Uğraşmayacaksınız.
  • Bunları Adım Adım Yaptıktan Sonra, Tez Düzenleme İşlemine Geçebilirsiniz. Bunlardan Anlamıyorum Diyorsanız Alttaki Yazıyı Dikkatlice Okuyunuz.

NOT:

Tez Sayfa Düzeni Ayarlamakta Güçlük Çekiyorum gibi Sorular Da Almaktayız. Bunları Yapamıyorum Anlamıyorum Diyorsanız. Sayfa Başına 3 TL , 4 TL Gibi Ücretler vererek Düzenleme İşlemleri Yaptırmayınız. Bunlar Çok Uçuk Rakamlar. Oysa Hepsi tezdoktoru.com ‘ da daha ucuz. Lütfen Fiyat Listemizi İnceleyip Bize Ulaşın.

Tez Düzenleme Fiyatları

Yüksek Lisans, Doktora Tez Düzenleme  Proje Ödevleri İçin Lütfen Bize Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button